منو دسترسی

شرکت دانش‌بنیان پرتوتک سامانه

اطلاعات قدرت است...

درباره ما

شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه در سال ۱۳۸۶ راه خود را آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه فناوری اطلاعات، هوش مصنوعی، در عرصه ورود فناوری و تکنولوژی های برتر به داخل کشور گام های موثری برداشته و توانسته است خود را یکی از پیشگامان و مدعیان این عرصه معرفی کند.

محصولات ما

در پرتوتک چه خبر است؟

شرکت پرتوتک سامانه با الگو قرار دادن شرکت های بزرگ فناوری های مبتنی بر وب مانند یاهو، فیسبوک، گوگل، توییتر و... سعی بر آن داشته است که به صورت تخصصی دستاوردهای روز دنیا را در قالب محصولات خود به هم میهنان عرضه نماید.

سامانه پایش اخبار و رسانه ها

شرکت دانش بنیان پرتوتک با استفاده از بسترهای متن ­باز و آزاد که بر روی بستر سیستم عامل لینوکس پیاده سازی شده است، یک موتور جستجوگر کاملا بومی طراحی و پیاده سازی نمود. خزشگر طراحی شده توسط شرکت پرتوتک، وابسته به RSS نمی باشد و با قابلیت خزش میلیون ها صفحه در روز می تواند صدها هزار صفحه جدید را شناسایی کند. اطلاعات با استفاده از هوش مصنوعی طبقه بندی شده و موضوعات خبری در جریان و بازنشر خبرها در سایت های مختلف شناسایی می شوند. کلیه فرآیندها و ذخیره­ سازی اطلاعات و داده های عظیم، بر روی بسترهای پردازش ابری و سرورهای شرکت صورت می گیرد. اتاق خبر، سامانه ­ای مبتنی بر وب می باشد که برای رصد و پایش اطلاعات در بین سایت های خبری، خبرگزاری­ها، روزنامه­ ها و سایت­ سازمانی- و هر سایتی که برای سامانه تعریف ­شود- طراحی شده است. سامانه رصد اخبار و اطلاعات با استفاده از هوش مصنوعی و بدون دخالت انسانی قادر است آخرین اطلاعات را نمایش دهد

«درخواست نسخه آزمایشی اتاق خبر فارسی»

جستجوگر هوشمند خبرفارسی

پرتوتک با صرف هزینه بالا و جذب نیروهای متخصص در زمینه موتورهای جستجو توانسته است فصل جدیدی را در این تکنولوژی آغاز نماید و همچنین با مشاوره دادن در زمینه موتور جستجو و هوش مصنوعی به شرکتها دولتی و خصوصی گام بزرگی در زمینه گسترش این تکنولوژی بردارد. شرکت پرتوتک پس از ۳ سال تحقيقات در زمينه موتورهای جستجوی اينترنتی، اولين تجربه خود را در قالب موتور جستجوی هوشمند خبري، در تاريخ ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ به آدرس KhabarFarsi.com راه اندازی نمود. در کمتر از يک سال، با استقبال گسترده کاربران ايرانی، "خبر فارسی" توانست به عناوينی چون: پربيننده ترين موتور جستجوی ايرانی، ۵۰ سايت اول ايران و سايت پنجم خبری دست پيدا کند. سایت «خبر فارسی» به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و ده ها هزار خبر، خبرهای مورد علاقه خود را براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند و این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت های خبری می شود.

«ویدیو معرفی خبرفارسی»

سامانه پایش اخبار و رسانه ها

ویژگی های سامانه پایش اخبار و رسانه ها

پیتر دراکر معتقد است که تاکید مدیریت آینده، بر فرآیند تصمیم گیری و درک آن است. بدیهی است که تصمیم گیری به شیوه کارا و موثر، به ویژه در دنیای متحول و پیچیده کنونی، نیازمند به کارگیری و برخورداری از مقادیر زیادی از اطلاعات است.

قابلیت های سامانه پایش اخبار و رسانه ها

مجموعه ای از قابلیت های سامانه رصدا خبار شرکت پرتوتک سامانه جزئیات

مزیت های سامانه پایش اخبار و رسانه ها

مزایای سامانه پایش اخبار و رسانه ها شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه جزئیات

ویژگی های انحصاری سامانه پایش اخبار و رسانه ها

ویژگی های انحصاری سامانه پایش اخبار و رسانه ها شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه جزئیات

امکانات پشتیبانی سامانه پایش اخبار و رسانه ها

امکانات پشتیبانی و خدمات پس از فروش سامانه پایش اخبار و رسانه ها شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه جزئیات

مزایا و صرفه های اقتصادی سامانه پایش اخبار و رسانه ها

مزایا و صرفه های اقتصادی سامانه پایش اخبار و رسانه ها شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه جزئیات

کاربران شاخص سامانه

کاربران و مشتریان شاخص سامانه پایش اخبار و رسانه ها شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه جزئیات

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

جهت ارتباط با ما می‌توانید از فرم زیر یا اطلاعات تماس زیر استفاده کنید

دفتر مرکزی
تهران - شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، ساختمان ارشاد، واحد ۳۲
info@partotech.com
تلفکس
۷۸۱۳۶ (۰۲۱)
۲۸۱۱۱۲۲۱ (۰۲۱)
۷۸۳۴۱۰۰۰ (۰۲۱)
دفتر تحقیق و توسعه
اصفهان – خیابان خورشید – کوچه مهرناز – پلاک ۷۴
R&D@partotech.com
تلفکس

۳۶۲۸۳۰۷۷ (۰۳۱)
۳۶۲۴۹۲۹۶ (۰۳۱)
۳۶۲۸۲۴۷۷ (۰۳۱)